۱۴۰۳ جمعه ۲۵ خرداد
Friday, June 14, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
معرفی گروه
آشنایی با دوره کارشناسی مهندسی صنایع:
سایر رشته های مهندسی همواره در حوزه تخصصی خود با استفاده از تکنیک ها و دیدگاه های توانمندی عمل می کنند و این در شرایطی است بشر در دنیای امروز در پی استفاده و به کارگیری روش های مختلف بدون گرایش به تفکری خاص برای ارتقای بهره وری، بهینه سازی و بهبود بیشتر در تمامی عرصه ها می باشد.

دیدگاه مهندسی صنایع که در این عرصه مزیتی رقابتی و به نوعی انحصاری است، بهره گیری از تکنیکهای مختلف و کارامد را تسهیل نموده و قابلیت پوشش دهنده شکاف های موجود در ساختارها و سیستم ها را با حرکت به سمت تعالی نامحدود و به کارگیری روش های گوناگون به دنبال دارد . این قابلیت که شناختی هوشمندانه در عرصه مدیریت مهندسی است با تاکید بر توانمندی منابع انسانی ، به دنبال چارچوب گسترده در حوزه تفکر و ساختاری شناور است تا برای حل مسایل مختلف جهان معاصر در تمامی عرصه ها ، حداقل یک را ه حل ارایه دهد.


هدف دوره:
دوره مهندسی صنایع در مجتمع، با هدف پاسخگویی به درخواست حال و آینده صنایع ایران و با درنظر گرفتن برنامه دانشکده های مشابه دانشگاههای معتبر جهان تدوین شده است. هدف این برنامه در مرحله نخست آماده کردن دانشجو به وسیله دروس عمومی مهندسی، به منظور درک مسائل کلی مهندسی و در مرحله دوم آموزش و تربیت او بوسیله دروس تخصصی مهندسی صنایع برای پاسخگویی به نیازهایی است که کشور ما به نیروی انسانی متخصص دراین زمینه دارد.

واحدهای درسی:
تعداد کل واحدهای درسی این رشته 140 واحد بوده و به شرح زیر می باشد:
دروس تخصصی انتخابی: 28 واحد
دروس پایه: 22واحد
دروس اصلی و تخصصی: 70 واحد
دروس عمومی: 20 واحد
تاریخ به روز رسانی:
1402/09/20
تعداد بازدید:
11119
Powered by DorsaPortal